Doğal Çaylar

Adaçayı

Zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Beyin fonksiyonlarını geliştirir, bronşit ve astım belirtilerini hafifletir. Karaciğeri temizler, idrar yolu enfeksiyonun tedavisine yardımcı olur. Aşırı terlemeyi azaltır, stresi azaltır, sakinleşti..

7.50TL

Çalba

Grip, şiddetli ateş, bronşit, idrar yapamama, mide rahatsızlığı, bademcik, geniz eti, karı  ağrısı, kas ağrısı ve eklem ağrısı gibi rahatsızlıkların giderilmesinde kullanılır.Uyarı: Bitki çaylarını kaynatmayınız. Kaynamış suyun içerisinde 3 il..

7.50TL

Kantaron

Kantaron, özellikle ruh sağlığı sorunlarının belirtilerini tedavi etmek için kullanılan bitkisel bir ilaç olma özelliği taşımaktadır. Bu rahatsızlıklar; mevsimsel duygu durum bozuklukları, hafif ve orta halli depresyon, hafifi anksiyete ya da uyku..

7.50TL

Karabaş Otu

Hafızayı güçlendirir, kan dolaşımını hızlandırır, damar tıkanıklığına iyi gelir. Kanserli hücre oluşumunu yavaşlattığı söylenmektedir. Sinirleri yatıştırır, sinirsel baş ağrısına iyi gelir. İdrar yolu enfeksiyonu tedavisine yardımcı olur. Harici o..

7.50TL

Kız Otu

Ağrı kesici ve ateş düşürücü etkisi vardır. Sinir sistemini rahatlatır, uyarıcı ve kuvvet verici etkisi vardır.Uyarı: Bitki çaylarını kaynatmayınız. Kaynamış suyun içerisinde 3 ile 5 dakika arasında demlendiriniz.  ..

7.50TL

Oğul Otu

Kalbin, karaciğerin ve midenin ilacıdır, aynı zamanda stresi önler. Yemeklere, salatalara ve konservelere baharat olarak kullanılır. Demleme yöntemi ile çay olarak tüketilebilir. Oğul otu 20. asrın baş düşmanı olan stresin, en iyi yan tesirsiz ila..

7.50TL

Gösteriliyor 1 den 6 e 6 (1 Sayfalar)