Kozmetik

Adaçayı Yağı (10 ml)

Mide ve bağırsak gazlarını gidererek mide bulantısını keser. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Boğaz, bademcik ve diş eti iltihabını giderir. İdrar ve ter söktürücü etkisi vardır. Suya damlatılarak tüketilebilir,problemli bölgelere m..

20.00TL

Ardıç Tohumu Yağı (10 ml)

Bitkinin bilinen faydaları arasında boşaltım sistemi sorunları, iştah problemi olanların iştahlarını kazanması mevcut. Diğer bir faydası da hazımsızlık sorununu çözmesidir...

20.00TL

Argan

Kuru ciltler için uygulanır. Cildin nem dengesini sağlar ve cildi sıkılaştırır...

10.00TL

Aynısefa Yağı (10 ml)

Adet kanını söktürür ve kanamaların düzene girmesini sağlar. Aynı zaman da cilt maskelerinde kullanılır...

20.00TL

Badem Yağı (10 ml)

Beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Hamilelikte bünyenin zayıf düşmemesini sağlar. Böbrek taşı düşürmede etkilidir. Karaciğer ağrılarını hafifletir.  Egzama ve kaşıntıların verdiği rahatsızlığı azaltır. Suya damlatılarak, ilgili bölgeye masa..

20.00TL

Cilt Bakım Yağı (60 ml)

Bitki yağları karışımı olan cilt bakım yağı haftada 3 kez akşamları sıcak su ile temizlenerek gözenekleri açılmış cilde masajla uygulanır. İçerisinde Bulunan Yağlar; ·         Susam ·  &nbs..

70.00TL

Cilt İçin Zeytinyağı (50 ml)

Zeytinyağı cilde sürüldüğünde E vitamini yükler, cilde parlaklık verir. En önemli özelliği cilt kanserine karşı koruyucu etkisidir. Zeytinyağının vücutta bıraktığı ağır kokuyu engellemek adına bitkilerin uçucu yağlarıyla karıştırılarak hoş kokması..

40.00TL

Çörekotu Yağı (10 ml)

İştah açar, vücuda kuvvet ve dinçlik verir ve hazmı kolaylaştırır. Mide ve bağırsak gazlarını söker. Koklanacak olursa baş ağrısını keser. Suya damlatılabilir, masaj yoluyla ilgili bölgeye uygulanabilir ayrıca parmağa damlatılarak damağa sürülebil..

20.00TL

Defne Yağı (10 ml)

Vücuda rahatlık verir, uykusuzluk problemi olanlara iyi gelir. Ateş düşürür, sinir ve romatizma ağrılarını dindirir. İdrar söktürür. ..

20.00TL

Deniz Esintisi

Sprey kapaklı 150 ml olan Deniz Esintisi, ferahlatıcı hissiyle deniz kokusu yayar.  ..

20.00TL

Ihlamur

Sprey kapaklı 150ml olan Ihlamur Kolonyası ıhlamur çiçeklerinin aromatik kokusunu içerir...

20.00TL

Kantaron Yağı (60 ml)

Beyni sakinleştirir, sinirsel depresyonu önler. Yara iyileştirici özelliğe sahiptir. İshali keser,İdrar söktürür ve solucan düşmesini sağlar. Böbrek ve safra kesesindeki taşların düşmesine yardımcı olur. Kan temizleme özelliğine sahiptir. irinli y..

50.00TL

Gösteriliyor 1 den 12 e 33 (3 Sayfalar)