Alıç Sirkesi (500 ml)

Kalp ve damar hastalıklarında kalbi güçlendirici etkisi olan Alıç Sirkesi, tansiyonu dengede tutar. Şeker hastalığının da rahatsız edici etkilerini azaltır. İçerdiği yüksek miktardaki antioksidan sayesinde grip ve soğuk algınlığına karşı koru..

20.00TL

Armut Sirkesi (500 ml)

Böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcı olur.  Böbrek taşı ve kum düşürme sürecinde rahatlık sağlar. Yüksek tansiyon hastalarına tavsiye edilir...

20.00TL

Ayva Sirkesi (500 ml)

Çocukların gelişiminde etkili olan Ayva Sirkesi ayrıca yetişkinlerde ağız kokularını giderme özelliğine sahiptir. Diğer şifalarından bazılarıysa yorgunluğu alması ve varis tedavilerinde etkili şekilde kullanılmasıdır...

15.00TL

Dağ Eriği Sirkesi (500ml)

İçilebilir yumuşaklıktaki Dağ Eriği Sirkesi, Kalsiyum takviyesi yapar ve kireçlenmelere karşı etkilidir. Bağırsaklarda bulunan zararlı bakterileri yok etme özelliğine sahip olduğu gibi kadınlarda kemik erimelerine karşı güçlü etkiye sahiptir. &..

15.00TL

Elma Sirkesi (500ml)

İçilebilir Elma Sirkesi, Düzenli kullanımlarda kilo verdirebildiği gibi ciltte oluşan siyah nokta ve sivilcelerin azalmasında etkilidir. Ayrıca saça uygulandığında güç ve parlaklık verir.  ..

20.00TL

Vişne Sirkesi (500 ml)

Bağırsakların sağlıklı çalışmasını sağlayarak kabızlık ve ishal gibi istenmeyen durumların oluşmasını engeller. Beta Karoten değerinin yüksek olması sebebiyle karaciğer depolanıp A vitamini eksikliğini giderir. E vitamini içeren güçlü bir antioksi..

15.00TL

Gösteriliyor 1 den 6 e 6 (1 Sayfalar)